صفحه نخست  سایر محصولات   نرم افزار پویاپرداز خبره

نرم افزار پویاپرداز خبره

نرم‌افزار پویاپرداز خبره

شرکت خبره پردازان کارگشا، عضو هولدینگ سندپرداز (تولیدکننده نرم‌افزارهای مالی، خدماتی، بازرگانی و صنعتی) در سال ۱۳۸۴ با هدف ورود و ارائه خدمات نرم‌افزاری به شرکت­ها و کسب و کارهای متوسط و کوچک، تحت عنوان گروه نرم‌افزاری خبره شروع به کار نمود. تولید و تحلیل محصولات این گروه توسط تیمی مجرب از تحلیلگران حسابداری و برنامه نویسان حرفه‌ای بوده است که دو دهه در صنعت نرم‌افزار کشور حضوری موثر داشته‌اند. مخاطبین نرم‌افزارهای شرکت خبره پردازان کارگشا، کسب و کارهای متوسط و کوچک هستند که  فرآیندهای پیچیده ندارند. از این­رو بسته‌های نرم‌افزاری ما، راه حل آسان و قابل اطمینانی در زمینه مکانیزه کردن فعالیت‌های بازرگانی، خدماتی، مالی و تولیدی محسوب می‌شوند.

محصولات شرکت خبره پردازان خبره با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های نرم‌افزاری و ابزارهای مدرن با کمک مشاوران متخصص و با مطالعه نیازها و خواسته‌های کاربران، تحلیل و طراحی شده است. استفاده از متدلوژی مناسب و روش‌های پیشرفته در مستندسازی باعث فراهم آوردن امکانات تست دقیق سیستم‌ها شده، که نتیجه آن ارایه محصولاتی با خطای کاربری بسیار اندک است. این محصولات با روش های مدرن آموزشی و راهنمای کاربری در تمام فرم‌ها همراه است که کار کردن با سیستم را ساده و آسان می‌سازد. شرکت خبره پردازان کارگشا با ارائه ی این محصولات، خود را شریک در سرنوشت حرفه‌ای مشتریانش می‌داند. با این دیدگاه، ما نیز موفقیت خود را تنها در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خویش می‌بینیم.

 نتیجه تلاش­های شبانه­ روزی و اصولی این مجموعه اکنون به ثمر نشسته است. محصولات شرکت پویاپردازان خبره، هم اکنون مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و رضایت کاربران این سیستم نشانگر این امر است.